Dlaczego nie warto nosić kart płatniczych w portfelu? Spraw sobie etui!

Portfel to jeden z najważniejszych akcesoriów w życiu każdego z nas. Prawdopodobnie nie wyobrażasz sobie bez niego codziennego życia. Niestety okazuje się, że jego posiadanie niekoniecznie jest dobrym zabezpieczeniem przed kradzieżą lub zgubieniem!

Nierzadko przechowujemy w nim dokumenty osobiste, pieniądze i karty płatnicze, dlatego jego kradzież budzi w nas niemały niepokój. Nie bez powodu coraz więcej osób decyduje się na rozwiązania odchodzące od klasycznego portfela. Okazuje się, że w praktyce sprawdza się on dużo gorzej jako bezpieczne miejsce do przechowywania kart i dokumentów osobistych niż profesjonalne etui. Nadchodzi era dla niezawodnych etui, po które już niebawem będziemy sięgać masowo…

W czym tkwi największa wada portfeli?

Przeprowadziliśmy liczne rozmowy, by odkryć tajemnice największych wad klasycznych portfeli. Nasze wnioski mogą Cię zaskoczyć.

Nosząc klasyczny portfel przy sobie latami możemy nie zdawać sobie sprawy z tego, że to właśnie on jest celem każdego potencjalnego złodzieja. Mimo, że ukrywamy go w kieszeniach, torbach, czy plecakach to zawsze istnieje ryzyko kradzieży… Dzisiaj wcale nie musi do niej dochodzić bezpośrednio! Działań złodzieja możesz po prostu nie zauważyć. W dzisiejszych czasach technologia umożliwia kradzież danych bez kontaktu! Nowocześni złodzieje wykorzystując siłę fal radiowych mogą pobrać Twoje dane z Twoich kart płatniczych, kradnąc dzięki temu pieniądze. Może się to stać w tłumie na ulicy, w metrze lub autobusie… Specjalny czytnik bez najmniejszego problemu dotrze do tego, co chcesz chronić w portfelu. Dlatego czas przestać tak bardzo ryzykować!

Zamiast klasycznego portfela warto postawić na portfele z zabezpieczeniem RFID lub wybrać modne etui na karty. Galanteria skórzana daje nam szereg różnych możliwości, z których warto korzystać dbając nie tylko o estetykę akcesoriów, ale również swoje bezpieczeństwo.

Dlaczego etui na karty będzie lepsze niż portfel?

Drugim z powodów, który przemawia za inwestycją w solidne etui na karty jest fakt, że często sami jesteśmy skłonni gubić portfele w najmniej oczekiwanych momentach. Kiedy nie pamiętasz, gdzie ostatnio go położyłeś zaczynasz się denerwować. Dlaczego? Ponieważ to w portfelu przechowujesz wszystkie najważniejsze dokumenty, czy karty. Warto się zabezpieczyć i zamiast portfela wybrać osobne etui na dokumenty i etui na karty. W ten sposób gubiąc portfel będziesz wiedzieć, że nie straciłeś wszystkiego co dla Ciebie cenne.

Jakie etui warto mieć zawsze pod ręką? Niezbędne okazuje się nie tylko to na karty

Jeżeli zdecydujesz się na wybór odpowiedniego etui na karty nie patrz na te niskiej jakości. Takie etui bardzo szybko się zepsuje i nie będzie prawidłowo spełniać swoich funkcji. Najlepsze będą etui kupowane w sklepach z galanterią skórzaną.

Przykładowo, sporo ciekawych etui na karty, etui na klucze, czy etui na dokumenty znajdziesz w sklepie internetowym Super Galanteria. To miejsce, w którym sprzedawana jest solidna galanteria męska i damska. Warto sprawdzić aktualnie dostępny asortyment szukając idealnego etui skórzanego na lata. Zaletą tego sprzedawcy są nie tylko piękne i praktyczne etui, ale również niewygórowane ceny. Tutaj możesz za eleganckie etui na karty zapłacić naprawdę niewiele bez konieczności przepłacania!

Decyzja należy do Ciebie… Czas postawić na rozsądne rozwiązanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.