Męskie granie w nowej formule i po raz pierwszy w Szczecinie

Wydarzenie zapoczątkowane przez markę Żywiec w 2010 roku, jakim jest Męskie Granie, powróci w 2022. Tym razem jednak w nowej formule. 13. edycja imprezy standardowo zgromadzi artystów w równych miastach, jednak tym razem przyjmie formę festiwalu, a koncerty będą odbywały się w piątki i soboty. W każdym z ośmiu miast na mapie Polski Męskie Granie zagości nie na jeden dzień, tak jak miało to miejsce do tej pory, ale na dwa dni, co zagwarantuje uczestnikom imprezy ponad dwa tygodnie muzycznych przeżyć. 

16 koncertów 

Męskie Granie w 2022 obejmie aż 16 koncertów, zapewniając fanom tego wydarzenia wiele wrażeń. 13. edycja festiwalu rozpocznie się 24 czerwca w Poznaniu i zakończy tradycyjnie finałem w Żywcu, który odbędzie się 27 sierpnia. Tym razem festiwal zagości w ośmiu miastach, jakimi są:

  • Poznań (24-25 czerwca, Park Cytadela)
  • Katowice (8-9 lipca, Muchowiec)
  • Warszawa (15-16 lipca, Służewiec)
  • Wrocław (22-23 lipca, Partynice)
  • Kraków (29-30 lipca, Muzeum Lotnictwa)
  • Szczecin (12-13 sierpnia, Łasztownia)
  • Gdańsk (19-20 sierpnia, Polsat Plus Arena)
  • Żywiec (26-27 sierpnia, Amfiteatr Pod Grojcem)

Na trasie Męskiego Grania po raz pierwszy w historii pojawia się Szczecin, co z pewnością ucieszy wielu mieszkańców pobliskich rejonów. 

Zainicjowane przez markę Żywiec Męskie Granie od lat przyciąga tłumy widzów z całego kraju i już na stałe zagościło na koncertowej mapie Polski. Mimo problemów, jakie pojawiły się w czasie pandemii, popularność tego wydarzenia nie słabnie, bilety rozchodzą się w szybkim tempie, a single promujące trasę zbierają ogrom wyświetleń na YouTube. 

Męskie Granie przysparza o szybsze bicie serca wielu fanów polskiej muzyki. To wydarzenie już od 2010 roku pozwala zbliżyć ludzi, zapewnia wiele emocji i nowych doświadczeń oraz ukazuje wiele nowych wrażeń nie tylko publiczności, ale również artystom zaproszonym na tę imprezę. Podczas tegorocznej edycji Męskiego Grania publiczność z pewnością będzie mogła ujrzeć i usłyszeć zarówno artystów, którzy już pojawili się w poprzednich edycjach wydarzenia, jak i nowych przedstawicieli młodego pokolenia, co zapewni rozrywkę na najwyższym poziomie.

Jeden komentarz do “Męskie granie w nowej formule i po raz pierwszy w Szczecinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.